Az óvoda,bölcsőde nyitva tartása

Kedves Szülők!

Szeretném korábbi tájékoztatónkat megismételni,óvodánk és bölcsődénk fenntartói döntés alapján május 1-től nyitva tart!

Kérdéseiteket,észrevételeket az info@pillangoovoda.hu email címre várjuk!

Gyenis Beáta

fenntartó

 

 

Tisztelt Fenntartó!

Mellékelten megküldöm Mosonmagyaróvár Város Polgármesterének a rendkívüli bölcsődei és óvodai szünet idejére szóló napközbeni gyermekfelügyelet elrendeléséről szóló 50/2020. (IV.30.) határozatát.

A határozat értelmében Mosonmagyaróváron napközbeni gyermekfelügyelet az önkormányzati fenntartásban lévő intézményekben biztosított, ezen bölcsődék és óvodák kötelesek azt megszervezni a rendkívüli szünet ideje alatt.

Tájékoztatom, hogy a Pillangó Óvoda és Minibölcsőde fenntartójára – a Népmese-Ház Nonprofit Kft-re – a gyermekfelügyelet megszervezésére vonatkozó kötelezettséget nem terjesztette ki a határozat, a működésre vonatkozóan saját fenntartói döntéssel élhet.

 

Tisztelettel:          FEHÉRNÉ DR.BODÓ MARIANN

jegyző

 

 

 

 

 

 

 

Vissza a hírekre